Kariéra

Do belgické restaurace Belgique Café & Restaurant hledáme šikovné a usměvavé kolegy na pozice čísník/servírka a kuchař. Naším cílem je poskytovat zákazníkům skvělý gurmánský zážitek ve výjimečné atmosféře belgické restaurace a chceme, aby se k nám hosté vraceli za dobrým jídlem, pitím a zážitky.
Můžeme nabídnout skvělou dopravní dostupnost, příjemné prostředí a motivující platové ohodnocení. Můžeš u nás pracovat v přátelském týmu po boku zkušených profíků jak na place, tak v kuchyni.
Pro více informací nám napiš, zavolej, nebo se rovnou zastav v Belgique na Národní 22.

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA
Hledáme profíky i méně zkušené kolegy. Nedostatku zkušeností se neboj – vše Tě u nás naučíme a vše Ti vysvětlíme. Hlavní je mít odhodlání, kladný postoj v práci a příjemné vystupování. Je také nutné, aby ses domluvil česky a anglicky. Servírujeme snídaně, polední menu i večerní speciality.

KUCHAŘ
Nabízíme skvělé pracovní podmínky – klimatizovanou kuchyň, 3 kuchaři na směně, krátký – dlouhý týden, hlavní pracovní poměr, kreativní práce s kvalitními surovinami. Vítáme přátelskou povahu, smysl pro čistotu, rádi zaučíme novým postupům v přípravě našich pokrmů.

V restauraci Belgique od 1. 5. 2019 probíhá rekonstrukce. Připravujeme pro Vás novou restauraci, kterou slavnostně otevřeme na konci léta. Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vás!